Міністерством освіти і науки України була прийнята “Концепція нової української школи”. Одним з важливих аспектів, який закладений в цю концепцію, є сприяння формуванню визначеного набору ціннісних орієнтирів у школярів.

Учителі Житомирської області  зустрілись на воркшопі “Цінності нової української школи” у рамках проекту “Простір освітніх ініціатив”, який відбувався у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування 20-го грудня. Модератор воркшопу – Жанна Соловйова, голова правління МГО “Сучасний Формат”, радник з регіонального розвитку Житомирського ЦРМС.

Висловлюємо вдячність за допомогу в організації заходу – Житомирському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти та особисто Миколі Сюравчику – заступнику директора Інстититу.

Цією зустріччю започатковується такий процес діалогу, який сприятиме реальному впровадженню нових ціннісних засад в школах України.

Учителі у чотирьох групах з’ясовували, які ж ціності нової української школи. Представники шкіл працювалису чотирьох групах:  ті, які мають не більше 2-х років стажу, 3 – 10 років стажу, більше 10 років стажу та інноватори.