Міжнародна організація PH International (також відома як Project Harmony, Inc) шукає у Житомирі вчителів англійської мови для роботи у програмі ACCESS(«English AccessMicroscholarship Program»), що реалізується за підтримки Посольства  Сполучених Штатів Америки в Україні та Державним департаментом США.

Цільовою аудиторією програми є учні навчальних закладів Житомира віком від 13 до 15 років.  Програма розрахована на два роки  (360 годин) та складається з двох компонентів:

  • Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів:
  • Культурні заходи, які будують Ваше розуміння Сполучених Штатів.

Програма  дає можливість учням більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. До групи, яка набирається у м. Житомирі, буде запрошено 20 учнів. Група розпочне навчання у грудні 2017 року.

Планується, що заняття проводитимуться на базі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського.

Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

Умови та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду вчителя англійської мови у документі:

Announcement_AccessProgram_EnglishLanguageTeachers_Zhytomyr

Для участі у програмі потрібно англійською мовою надіслати на eлeктронну пошту: access-ua@ph-int.org з приміткою у темі повідомлення ACCESS Teacher_Location_ Житомир_ Ваше ім’я. Наступні докумeнти:

  • Рeзюмe
  • Мотиваційний лист
  • Приклади або посилання на особисті програми, що використовуються в педагогічній практиці (якщо є)

Термін подання заявки: 22 грудня 2017 року

Це оголошення також можна знайти на сайті PH International: http://www.ph-int.org/vacancies/