Корисний, яскравий та екологічний вихідний провели житомиряни та гості міста на фестивалі «Zhytomyr EcoFest», який організація Сучасний Формат провела вперше в Житомирі. Головна місія заходу полягала в тому, щоб привернути увагу житомирян до екологічних питань, а саме правильного поводження з твердими побутовими відходами.

В рамках екологічного фестивалю «Zhytomyr EcoFest», відбувся ранковий плоггінг, яким курувала атлетка та тренерка спортсменів-любителів Анна Абдулова. Під час забігу, в якому взяли участь 25 житомирян (дистанція – 2 км), було зібрано 100 кілограмів сміття.

У другій половині дня розпочався еко квест для учнів старших класів різних шкіл Житомира, 11 команд по 4 учасника в кожній. На учасників квесту чекало 7 інтерактивних локацій, якими координували 16 волонтерів Державного університету «Житомирська політехніка».
Під час проходження завдань екологічного квесту, підлітки опановували основні принципи правильного використання твердих побутових відходів та їх утилізації, дізнавалися, як зменшити шкідливий вплив пластику на навколишнє середовище, вчилися очищати грунт і воду.
В кінці квесту кожна команда була відзначена та нагороджена за старання цінними подарунками. Презенти надали друзі та партнери Сучасного Формату: «Kromberg End Shubert», авторське кафе «SU&BU», ТОВ «ЖИТОМИРСЬКИЙ КАРТОННИЙ КОМБІНАТ», магазин кондитерських виробів «Лучіано», Грант міського голови.

В еко містечку «Zhytomyr EcoFest» гості фестивалю мали змогу відвідати екологічні майстер-класи та ярмарок-виставку. Святкову атмосферу на заході підтримували TCM Audio. Протягом всього дня «Zhytomyr EcoFest» відвідало понад тисячу гостей.

Уся команда Сучасного Формату дякує друзям, партнерам, гостям фестивалю «Zhytomyr EcoFest», учасникам квесту та плоггінгу за активну екологічну позицію!