Поліцейські із Житомирської, Коростенської, Новоград-Волинської та Бердичівської громад Житомирської області взяли участь у першому тренінговому модулі щодо захисту прав потерпілих від домашнього насильства. Захід відбувся 23 жовтня 2021 р. Участь у тренінгу взяли 20 учасників, з яких: 3 жінки та 17 чоловіків.

“Захід пройшов дуже добре – динамічно, з практичними прикладами. Усі учасники тренінгу брали активну участь в обговоренні. В ході обговорень все частіше робили висновки, що тема захисту прав потерпілих від домашнього насильства, робота із кривдниками, вимагають системного підходу. На жаль в чинному законодавстві дуже багато прогалин. Поліція працює із наслідками, треба приділяти увагу превентивним заходам, а також створювати дієві механізми захисту”, – підкреслила Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”.

Жанно Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”

Навчання поліцейських проводиться НУО “Сучасний Формат” у співпраці із Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні в рамках інформаційно-просвітницької кампанії “Протидія домашньому та гендерно обумовленому насильству у Житомирській та Вінницькій областях”.

Тренерка – Наталія Радушинська, адвокатка, членкиня асоціації жінок-юристок “Юрфем”, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області, заступниця директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.