Запрошуємо екосвідомих житомирян та гостей міста приєднатися до фестивалю “Житомир ЕкоФест”, який відбудеться 10 жовтня 2020 року (субота) у Житомирі. 

Мета фестивалю – популяризація екологічної культури у громаді, підвищення обізнаності та рівня екологічної свідомості жителів громади щодо належного поводження із твердими побутовими відходами. 

Ініціатор та організатор заходу – Неурядова організація “Сучасний Формат” у співпраці із партнерами та спонсорами. 

Житомир ЕкоФест поєднує в собі три ключових блоки:

1. Plogging (далі – плоггінг). На поціновувачів спорту чекає ранковий плоггінг, який поєднує в собі  біг та прибирання. Плоггінг точно зацікавить вас, ваших близьких та друзів, якщо ви віддаєте перевагу активному способу життя та полюбляєте пробіжки на свіжому повітрі. Спільно із триатлеткою Анною Абдуловою ми розробили цікавий та яскравий трейл маршрут із мальовничими краєвидами. Ранкова еко-пробіжка дасть змогу не лише інвестувати час і зусилля у своє здоров’я та гарний настрій, але й дозволить зробити чистішим навколишнє середовище у нашій громаді. 

До участі у плоггінгу запрошуємо долучитися усіх активних та екосвідомих жителів Житомира! Цей вид активності буде цікавим і для родинної пробіжки, і для корпоративних команд. Плоггінг – чудова можливість прокачати своє тіло, розширити коло знайомих та друзів, зробити чистішим навколишнє середовище та надихнутися краєвидами рідного міста.
Заповнюйте гугл-форму для участі, ми зателефонуємо вам та повідомимо деталі => https://goo.su/2aSr

2. ЕкоКвест. Для активної молоді – старшокласників та студентів, яких цікавлять питання екології та навколишнього середовища, ми розробили цікавий, інформативний та драйвовий екологічний квест. Учасники квесту впродовж кількох годин будуть мандрувати еколокаціями, дізнаватися цікаві факти про навколишнє середовище, шукати відповіді на загадки та виконувати завдання. Заохочуємо активну молодь формувати свою комаду із 4 осіб та подавати заявки на участь у ЕкоКвесті. ЕкоКвест – це пізнавально, весело та екологічно!   

Заповнюйте гугл-форму для участі, ми зателефонуємо вам та повідомимо деталі => https://goo.su/2ASR 

3. ЕкоМістечко стане концентрацією екосвідомих діячів та екоактивістів, представників наукових кіл, народних майстрів. Відвідувачі ЕкоМістечка матимуть змогу дізнатися більше про екологічні ініціативи у нашій громаді щодо того, як поводитися з твердими побутовими відходами, пластиком та іншим синтетичним сміттям, як зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. Учасники заходу матимуть змогу взяти участь у активностях та вікторинах, майстер-класах. В ЕкоМістечку буде працювати ярмарок народних майстрів, де буде можливість придбати різноманітні екологічні та органічні товари.  

Заповнюйте гугл-форму для участі у ЕкоМістечку, ми зателефонуємо вам та повідомимо деталі => https://goo.su/2aSQ

 

Програма Житомир ЕкоФест

 

Нагадаємо, що 28 червня 2019 році відбувся масштабний фестиваль Червоне ЕкоФест, організатором якого була НУО “Сучасний Формат” у співпраці із партнерами, донорами та спонсорами. 

Координатор фестивалю “Житомир ЕкоФест” – Марина Хайнак, +38 (096) 627-78-52, 

e-mail: mgo.sformat@gmail.com