Переконані, що принципова та сильна духом Леся Українка також поділяла б цінності демократичного та належного врядування в роботі українських організацій громадянського суспільства. А на нашому тренінгу “Триколісний велосипед стійкості в діяльності НУО” лунали б її вірші та проза. 

“Не він один її любив, віддавна Україну поети славили в піснях, немов “красу-дівчину”. Від неї переймали сміх, і жарти, і таночки, її байки, немов квітки, сплітали у віночки…”, – Леся Українка.

Команда НУО “Сучасний Формат” приєднується до вшанування пам’яті нашої мудрої та незламної землячки Лесі Українки, і згадує незабутні та приємні враження із нашого авторського тренінгу, який відбувся 19-20 лютого у Житомирі. 

Організатор тренінгу – НУО “Сучасний Формат” за підтримки Isar Ednannia, яка надається у межах Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.