Запрошуємо викладачів, вчителів та громадських діячів до участі у ІІІ модулі тренінгового курсу «3-D школи: дебати, дискусія, діалог». Захід відбудеться 22-23 вересня 2017 року.

Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат»  в рамках проекту DVV International in Ukraine «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Партнер проведення заходу – Житомирський ВП “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Основна мета проекту – підвищення рівня громадської освіти викладачів та громадських діячів Житомирщини шляхом розвитку їхніх компетенцій та навичок критичного мислення, ведення дискусій, дебатів та діалогу.

Цільовою аудиторією проекту є викладачі вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, а також представники громадських організацій Житомир і Житомирська область віком від 25 до 35 років.

Даний модуль є заключним із трьох, які були заплановані проектом, та буде присвячений темі –  “Дискусія”. Тренінг проводитимуть тренери “Товариства Лева” (м.Львів).

Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн анкету. Заявки приймаються до 20 вересня 2017 року (включно).

Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгового модулю, а для іногородніх учасників буде компенсовано витрати на проїзд.

За детальною інформацією щодо участі у проекті звертайтеся до Молодіжної громадської організації «Сучасний Формат»:

(0412) 46-10-86, (096) 627-78-52, контактна особа – Марина Хайнак.

Нагадаємо, що у Житомирі протягом трьох днів, з 31 березня по 2 квітня, відбувався перший тренінговий модуль «3-D школи: дебати, дискусія, діалог».  Другий тренінговий модуль було присвячено діалоговим практикам.  З 22 по 23 липня 2017 року проходив Кемпінг громадянської освіти в мальовничому Тригір’ї