Запрошуємо викладачів, вчителів та громадських активістів із Житомира та Житомирської області до участі у навчальному тренінговому курсі “3-D школа: дебати, дискусія, діалог”.

Перший тренінговий модуль курсу відбудеться з 31 березня – 2 квітня 2017 року у Житомирі.

Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією “Сучасний Формат”  в рамках проекту DVV International in Ukraine “Регіональні голоси – будуємо мости для демократії” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Основна мета проекту – підвищення рівня громадської освіти викладачів та громадських діячів Житомирщини шляхом розвитку їхніх компетенцій та навичок критичного мислення, ведення дискусій, дебатів та діалогу.

Цільова аудиторія проекту – викладачі вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, а також представники громадських організацій Житомир і Житомирська область.

Проект спрямований на молодь у віці від 25 до 35 років.

В рамках проекту заплановано проведення 3-ох навчальних тренінгових модулі.

Проект передбачає проведення першого Житомирського регіонального дебатного турніру. Учасники тренінгових модулів готуватимуть свої команди для участі у дебатному турнірі (вікова категорія учасників турніру 16-22 роки).

Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн анкету. Заявки приймаються до 27 березня 2017 року (включно).

Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгового модулю, а для іногородніх учасників буде забезпечено проживання у готелі та компенсовано витрати на проїзд.

За детальною інформацією щодо участі у проекті звертайтеся до Молодіжної громадської організації “Сучасний Формат”:

(0412) 46-10-86, (096) 627-78-52, контактна особа – Марина Хайнак