Запрошуємо художників, дизайнерів, студентів спеціалізованих навчальних закладів, учнів художніх шкіл та ін. творчих особистостей з усієї України до участі у конкурсі плакатів «Стоп домашньому та ґендерно обумовленому насильству!» (далі – Конкурс плакатів #StopDomesticViolence”). Участь у конкурсі мають змогу взяти як професіонали, так і аматори.

В ході проведення Конкурс плакатів #StopDomesticViolence організатори прагнуть згуртувати творчих особистостей навколо теми нетерпимості до проявів будь-якого насильства, а також за допомогою конкурсних робіт “достукатися” до постраждалих від домашнього та ґендерно обумовленого насильства, аби спонукати їх звертатися за допомогою, відчувати підтримку та ін; вплинути на кривдників, аби “зупинити” їх у вчиненні насильницьких дій.

Організатори Конкурсу плакатів #StopDomesticViolence – НУО «Сучасний Формат» у рамках Інформаційної кампанії з протидії домашньому та ґендерно обумовленому насильству у Житомирській та Вінницькій областях, що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Для участі у Конкурс плакатів #StopDomesticViolence учасники мають заповнити онлайн АНКЕТУ-заявку, до якої прикріпити свою конкурсну роботу (роботи).

Вимоги до конкурсних робіт детально описані у Положення про Конкурс «Стоп домашньому та ґендерно обумовленому насильству!»

Старт Конкурс плакатів #StopDomesticViolence – 01 лютого 2022 року. 

Роботи на участь у Конкурс плакатів #StopDomesticViolence приймаються до 06 березня 2022 року (включно).

Визначення переможців – 15 березня 2022 року.

Роботи учасників Конкурс плакатів #StopDomesticViolence будуть об’єднані в мобільну подорожуючу виставку плакатів «Стоп домашньому та гендерно обумовленому насильству!». Усі учасники Конкурс плакатів #StopDomesticViolence отримають сертифікати про участь.

Переможці Конкурс плакатів #StopDomesticViolence отримають грошові призи:

1 місце – 3 000 грн. (Три тисячі грн.00 коп.);

2 місце – 2 000 грн. (Дві тисячі грн.00 коп.);

3 місце – 1 000 грн. (Одна тисяча грн.00 коп.).

Роботи, які отримають перемогу у Конкурс плакатів #StopDomesticViolence будуть розміщені у якості соціальної реклами у соціальних мережах (примітка – конкурсні роботи можуть бути розміщені також на сітілайтах, білбордах, на зупинках громадського транспорту та ін. у Житомирській та Вінницькій області).

За додатковою інформацією щодо участі у Конкурсі звертайтеся:

e-mail: mgo.sformat@gmail.com, в темі листа вказуйте – “Конкурс плакатів #StopDomesticViolence ”;

тел.роб.: +38(0412)46-10-86, тел.моб.: +38(097)780-23-73 – Оксана Трокоз, комунікаційниця НУО “Сучасний Формат”.