60% людей поважного віку не знають державних та недержавних структур, громадських організацій, благодійних фондів, які працюють у сфері підтримки і захисту літніх людей. 

На семінарі “Соціальний захист людей поважного віку” поговоримо про те, що люди похилого віку мають право на користування всіма соціально-економічними та особистими правами і свободами, закріпленими Конституцією України та відповідними Законами України, який відбудеться 17 лютого 2021 року.

Початок семінару 14:00

Спікер: Сергій Хоменко, адвокат, очільник адвокатського бюро Сергія Хоменка.

Вкотре, платформою для проведення заходу є Житомирська центральна міська бібліотека ім. В. Земляка, що знаходиться за адресою вул. Добровольчих батальйонів, 3 м. Житомир.

Захід проводиться НУО “Сучасний Формат” в рамках грантового проєкту «Захист майнових прав людей поважного віку», що реалізується ГО «Суспільство і право» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/ Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine.

Вас може зацікавити

10 Лютого 2021
Продовжуємо підвищувати правову обізнаність людей поважного віку

Про особливості оренди земельних паїв та інструменти впливу на орендарів з позиції орендодавців розповів під час семінару “Впорядкування документів щодо оформлення паю та передачі паїв в оренду” Руслан Король, директор агрофірми, залучений експерт Адвокатського бюро Сергія Хоменка. 

05 Лютого 2021
Людей поважного віку навчали аглоритму вступу у спадщину

У лютому 2021 заплановані ще два семінари з наступних тематик: "Впорядкування документів щодо оформлення паю та передачі паїв в оренду" та "Соціальний захист людей поважного віку".

16 Грудня 2020
Запрошуємо до участі в онлайн семінарі «Майнові права людей поважного віку: алгоритм вступу в спадщину»

Дата проведення: 18 грудня 2020 року Формат проведення: online Початок заходу: 11:00 (тривалість 2 год.)