Спадщина: що потрібно знати? Як вступити в спадщину та що робити, якщо заповіт не був складений? Що таке черговість спадкування?  На ці та інші питання є змога отримати відповіді під час онлайн семінару «Майнові права людей поважного віку: алгоритм вступу в спадщину», який відбудеться 18 грудня 2020 року.  

Початок семінару – 11:00. Тривалість -1,5-2 год.

Семінар спрямований на підвищення поінформованості людей поважного віку з інформацією щодо майнових прав, а саме щодо оформлення спадщини.

Спікерка: Юлія Пастух, юристка Адвокатського бюро Сергія Хоменка. 

Для участі у семінарі необхідно заповнити невеличку АНКЕТУ. Усі зареєстровані учасники отримають запрошення із посиланням на онлайн семінар. Участь у заході – безкоштовна. 

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтесь за e-mail: mgo.sformat@gmail.com, або за телефонами: (099)771-37-35, (0412)46-10-86 – Вікторія Кузьменко, менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат”.  

Захід проводиться НУО “Сучасний Формат” в рамках грантового проєкту «Захист майнових прав людей поважного віку», що реалізується ГО «Суспільство і право» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/ Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine.