ГО «НУО «Сучасний Формат» в межах робочого партнерства з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та реалізації проєкту «Організаційний розвиток регіональних організацій громадянського суспільства» згідно угоди №CSDR-GA-OD-2018-06 від 28.02.2018р. між НУО «Сучасний Формат» та Програмою розвитку Організацій Об’єднаних Націй, оголошує тендер на ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ, а саме:

  • Друк брошури на 32 сторінки – (28 сторінок+ обкладинка крейдована з ламінацією, повний колір, тираж 100 шт.)

Переваги надаємо підрядникам, які можуть забезпечити якісний та оперативний друк за прийнятною ціною з чітким менеджментом та налагодженим документообігом.

Послуги повинні бути надані до 20 липня 2020 року .

Ціни повинні включати в себе увесь комплекс витрат, витрат на доставку поліграфічної продукція, у гривнях. Вартість послуг не може бути змінена протягом терміну дії договору.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру: Постачальники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід відповідних послуг та можливість надання оригіналів супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, маршрутний лист, акт виконаних робіт).

До тендерної пропозиції Постачальник зобов’язаний додати наступну інформацію:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
3. Рекомендації клієнтів (за наявності).
4. Комерційну пропозицію, заповнена за зразком (додається).

Тендерні/конкурсні процедури:

До участі у тендерному відборі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам тендеру, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження:
Учасник тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник тендеру надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Кінцевий час та дата подання тендерних пропозицій: до 19:00 години 15 липня 2020 року.
Визначення переможця: 16 липня 2020 року.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані на електронну адресу: mgo.sformat@gmail.com, зазначивши в темі листа «Заявка_на_участь_у_конкурсі/тендері», або подавши свої пропозиції безпосередньо до тендерної комісії за адресою: 10003, м.Житомир, майдан Перемоги, 10, 3-й поверх.
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою mgo.sformat@gmail.com до 15 липня 2020 року, або за телефоном +380972943753 Соловйова Жанна Володимирівна.