Що таке заборонні приписи, яким чином вони діють, яку відповідальність несуть приписи? Що включає в собі поняття насильство? Де можна знайти безоплатну правову допомогу тим, хто постраждав від домашнього насильства?
Про це дізналися учасники онлайн-семінару «Домашнє насильство: проблематика, запобіжні заходи та судова практика», який відбувся за ініціативи НУО «Сучасний Формат» 13 квітня 2021 року.
Спікерка онлайн-семінару – Наталія Радушинська, адвокатка, членкиня асоціації жінок-юристок “Юрфем”, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області також розповіла про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, методи виховання дітей та причини насильства у сім’ї.
За останні п’ять років Україна покращила позицію в рейтингу індексу рівня безпеки, піднявшись на 8 сходинок. Станом на 2020 рік, ми знаходимось на 148 позиції з 163 країн світу.
Нижче представлена аналітика обмежувальних приписів судами Житомирської області та термінових заборонних приписів органами поліції за 2019-2020 рр., яка свідчить про зростаючу загальну кількість.
Проєкт «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» реалізовує НУО “Сучасний Формат” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.