Ще з трьома кандидатами на посаду Житомирського міського голови зустрілися  в рамках «Вільного мікрофону» 22 жовтня 2015 року. Цього разу на «Пять запитань до кандидатів на посаду міського голови про…» відповідали Наталія Леонченко, Олег Умінський та Тетяна Пашкевич.

Основна мета заходу полягає в просуванні відкритого і активного діалогу між громадянами, ЗМІ та політиками під час виборчої кампанії до місцевих рад восени 2015 року,  в тому числі  поінформуванні житомирян про кандидатів на посаду міського голови (місцеві вибори-2015), їхні програми, стратегії та конкретні дії, які вони збираються робити задля вирішення існуючих в громаді проблем.

Важливо! Захід носить суто інформаційний характер та не передбачає агітаційної реклами партій та/або кандидатів.

«Вільний мікрофон» здійснюється Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат» в рамках проекту «Регіональні голоси за демократію у Житомирській області» у співпраці із Інститутом з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів (DVV International) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Формат заходу організовано таким чином, що кожен із учасників мав змогу відповісти на 5-ть запитань модераторів, а далі була панель запитань/відповідей із залу.

Модератори заходу – Микола Костриця (громадський активіст) та Тарас Боросовський (журналіст).

  8W5A0930 8W5A0919 8W5A0916