«Вільний мікрофон» регіональних голосів за демократію у Житомирі

«П’ять запитань до кандидатів в депутати про…»  саме під такою назвою у Житомирі 9 жовтня 2015 року стартував цикл заходів у форматі «вільного мікрофону».

Заходи здійснюються Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат» в рамках проекту «Регіональні голоси за демократію у Житомирській області» у співпраці із Інститутом з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів (DVV International) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Учасниками першого заходу стали представники (кандидати в депутати Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради та кандидат на посаду Житомирського міського голови) від 5-ти політичних партій.

Формат заходу організовано таким чином, що кожен із учасників мав змогу відповісти на 5-ть запитань модераторів, а далі була панель запитань/відповідей із залу.

Основна ідея заходу полягає в тому, аби поінформувати житомирян про кандидатів в депутати місцевих рад, їхні програми, стратегії та конкретні кроки, які вони збираються робити задля вирішення існуючих в громадах проблем. Важливо! Захід носить суто інформаційний характер та не передбачає агітаційної реклами партій та/або кандидатів.

Запитання до учасників заходу «П’ять запитань до кандидатів про…»:

  1. Назвіть три ключових напрямки Вашої передвиборчої програми?
  2. Як на Вашу думку можна капіталізувати близькість Житомира до столиці?
  3. Які три основні проблеми міста можуть бути/будуть вирішені завдяки Вашим зусиллям?
  4. Уявімо, що Ви стали депутатом. Як Ви збираєтесь допомагати пенсіонерам/ літнім людям?
  5. Чому Ви вирішили стати депутатом?

Модератори заходу – Інна Перегуда (координатор проекту «Регіональні голоси за демократію у Житомирській області») та Євгенія Дзюбаненко (журналіст Студії журналістських розслідувань «ЧБ»).

Спеціальним гостем заходу став Рамі Тапіо Колехмайнен – волонтер МГО «Сучасний Формат», експерт у галузі медіа, журналіст, тренер з прав людини, викладач суспільних наук.

   IMG_8970[1] IMG_8936[1] IMG_8897[1]