Уже вдруге, з 28 по 30 квітня, вчителі та представники громадських організацій Житомира та області взяли участь у тренінгу в рамках «3-D школи: дебати, дискусія, діалог».

Другий тренінговий модуль був присвячений діалогу. Перший день учасники мали змогу згадати раніше отриману інформацію про дебати. Другий і третій день заходу повністю присвятили новій темі, яка була освоєна сповна. Тренери дали змогу кожному спробувати себе на практиці ведення діалогу.

«Я отримала нові знання, які дійсно можна використовувати у своїй професійній діяльності. Вся інформація є цікавою і корисною, але найбільше мені припав до душі метод відбивання сенсу співрозмовника і я вже знаю, як його застосовувати», – поділилася своїми емоціями учасниця заходу.

Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат»  в рамках проекту DVV International in Ukraine «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Нагадаємо, що у Житомирі протягом трьох днів, з 31 березня по 2 квітня, відбувався перший тренінговий модуль «3-D школи: дебати, дискусія, діалог».