Під час зустрічі волонтерів у Житомирі учасники вирішили створити Коаліцію волонтерських організацій та ініціатив Житомира.
Інтеграційна зустріч “Голоси громад в умовах війни: волонтерські ініціативи Житомира” зібрала представників різних організацій, які активно працюють на волонтерському фронті.
У кожного з них – свій досвід, напрацювання, здобутки та виклики, які доводиться щоденно долати. Їх об’єднує одна спільна мета – усіма силами наближати Перемогу.
Щоб ці зусилля об’єднати, Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО «Сучасний Формат», голова правління Фонду громади Житомира запропонувала підписати Меморандум про створення Коаліції волонтерських організацій та ініціатив Житомира.
Першочергові завдання Коаліції полягають у:
  • обміні досвідом та знаннями у сфері надання волонтерської допомоги, гуманітарної підтримки та ін.;
  • об’єднанні ресурсів, зусиль та можливостей у допомозі військовим, постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та іншим цільовим групам;
  • проведенні спільних заходів, проєктів та програм;
  • поширенні просвітницьких та правових матеріалів щодо підвищення рівня безпеки волонтерських організацій та ініціатив, волонтерів.
Ініціатива створення Коаліції виникла в рамках реалізації проєкту “Голоси громад в умовах війни в Україні”, що здійснюється Неурядовою організацією “Сучасний Формат” за підтримки Фонду сприяння демократії National Endowment for Democracy.