Як розпізнати професійне вигорання, на які перші симптоми варто звернути увагу та як запобігти професійному вигоранню?

На ці та інші питання шукали відповідь учасники тренінгу «Подолання професійного вигорання» у Новоборівський ТГ, який відбувся за ініціативи НУО “Сучасний Формат” 9 квітня 2021 року.

«Задля уникнення професійного вигорання необхідно видаляти з пам’яті негативні емоції, концентруючи лише на приємних моментах життя», – підкреслив Сергій Яцик, тренер, радник Житомирського міського голови з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції на громадських засадах.

У ході тренінгу учасники на практиці  пройшли експрес-діагностику «емоційного вигорання» та навчалися вправам і технікам для зняття психоемоційного напруження. Опановували засоби профілактики негативних емоційних станів.

«Завжди активно відгукуюсь на всі пропозиції взяти участь у будь-яких тренінгах, адже кожного разу беру для себе багато цікавого і намагаюся донести це до колег. Сьогоднішній тренінг підняв актуальну тему для педагогів. Адже професійне вигорання – це те, від чого ми найбільше страждаємо. Тренінг надав змогу поглибили знання способів задля уникнення вигорання», – поділилася враженнями Ірина Хомич, учасниця тренінгу.

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області”, що здійснюється НУО “Сучасний Формат” за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки королівства Нідерландів.