Представники 15-ти громадських організацій проєкту “Голоси Громад” з Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей у перший день тренінгу 16 квітня взяли участь у тренінгу “Особиста ефективність керівника та зовнішні комунікації як базові складові забезпечення стійкості в роботі неурядової організації”, який ініціювала та організувала команда Неурядової організації “Сучасний Формат”.

Під час тренінгу учасники отримали практичні навички ефективної презентації: як використовувати свій голос та мову ефективно, як вигідно себе презентувати, як бути більш переконливим у своїх виступах, презентаціях й перемовинах.

“Участь у проєкті «Голоси Громад» для нашої організації є життєвою необхідністю. Аналіз нашої спроможності показав роботу організації з різних боків. Організація «Сучасний Формат» є на вищому рівні розвитку та змогли допомогти побачити себе зі сторони. Після повного аналізу діяльності нашої організації, ми можемо рухатись далі. На цьому шляху такий ресурсний захід допоможе розвиватись організації, використовуючи ці можливості для розвитку, здобуття нових знань, залучення нових ресурсів”, – підкреслила Галина Мінялук, голова організації БГЖО “Нитка Аріадни”.

Галина Мінялук – голова організації БГЖО “Нитка Аріадни”

З’явилися нові ідеї, завдяки яким з’явилися нові плани на майбутні заходи. Як тільки закінчиться складна епідеміологічна ситуація, ми сподіваємось на подальшу співпрацю та реалізацію задуманого”, – поділилась враженнями Олена Голяк, голова правління ГО “Світанок”.

Олена Голяк – голова правління ГО “Світанок”

Найбільша цінність проєкту “Голоси Громад” – це відношення один до одного. Надалі ми очікуємо на структурні зміни – створення стратегій, комунікаційних, фандрейзингових стратегій та планів”, – Роман Мочарний голова правління ГО “Фонд громади Барського району “Барі”.

Роман Мочарний – голова правління ГО “Фонд громади Барського району “Барі”.

Організатори тренінгу*: НУО “Сучасний Формат” у співпраці з ВОПО “Джерело надії” та ГО “Подільська правова ліга” в рамках проєкту “Голоси Громад – розвиток потенціалу організації громадянського суспільства в малих громадах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).