У Житомирській області відбудеться «Червоне ЕкоФест» і свято вареників.

Екологічний фестиваль «Червоне ЕкоФест» відбудеться в смт. Червоне Андрушівського району вже найближчої п’ятниці 28 червня.

Концерт, смачні частування і свято вареників, катання на човнах — це далеко не повний перелік активностей, які готують організатори.

Відвідувачі зможуть більше дізнатися про сучасні підходи до поводження з побутовими відходами, перевірити свої творчі здібності на різноманітних майстер-класах, зробити килимок із старих футболок, долучитися до проведення хімічних дослідів, взяти участь в еко-квесті чи зробити незабутнє фото біля старовинного палацу Терещенків.

Активні учасники матимуть змогу виграти термогорнятко, екоторбу або книгу «Дім – нуль відходів».

Крім того на фестивалі буде діяти еко-ярмарок, де можна буде придбати сувенірну продукцію, екологічну косметику і товари домашнього вжитку, які допомагають дбати про довкілля.

Для зацікавлених в еко-темі працюватиме лекторій, під час якого можна буде обговорити важливі теми, які стосуються екології, сортування, відмови від пластикових виробів, тощо.

Початок фестивалю о 28 червня о 12:00!

Захід проводиться у рамках проекту «Поводження з відходами в громадах: «Від сміття до добробуту». Організатор фестивалю НУО «Сучасний Формат» за підтримки німецької урядової компанії GIZ та «U-LEAD з Європою».