Представники “Інтерньюз – Україна” Павло Моісеєв та Кирило Єсін у рамках проекту “Створюємо мости для демократії” розповіли учасникам тренінгу про те, що таке інформаційний запит та звернення громадян, які відмінності цих категорій, яка їхня сутність, зміст, значення та правове закріплення. Модуль був присвячений побудові якісної локальної журналістики як двигуна діалогу на місцевому рівні.

На семінарі учасники брали участь у рольовій грі “Прес-конференція”, у якій три учасники були: мером, лікарем та народним депутатом, всі інші – журналісти. Гра дозволила побачити, як ставити правильні запитання та виводити інтерв’юованих на “чисту воду”. Крім цього на модулі піднімали питання, звідки черпати теми та джерела для журналістських розслідувань та як працювати з реєстрами та відкритими джерелами інформації. В останньому блоці Кирило Єсін розповів про стандарти роботи журналіста.

У вільний від навчання час учасники насолоджувались територією етнографічного комплексу “Українське село” та брали участь у тімбілдінгових іграх.

Довідково:

Навчальний курс проводиться в рамках проекту “Регіональні голоси – створюємо мости для демократії”. Організатор навчального курсу – Інститут з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International in Ukraine) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Регіональний партнер у Житомирській області – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат”.

Житомирський навчальний курс “Підходи до створення умов плюралістичних процесів прийняття рішень на місцевому рівні” розпочався 13-14 жовтня 2016 року. У першому модулі “Побудова діалогу на місцевому рівні – техніки та підходи” взяли участь представники та представниці громадського сектору, органів місцевого самоврядування, місцевої влади та ЗМІ з Житомира та Житомирської області.

Анна Кришлать, учасниця тренінгу  i2xbEEX-xM8 NbH-dmBWJXY A3sssoNAyKE W84zH51leIY