У рамках тренінгового курсу «3-D школи: дебати, дискусія, діалог» відбудеться другий тренінговий модуль на тему діалогу. Захід відбуватиметься з 28 по 30 квітня 2017 року.

Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат»  в рамках проекту DVV International in Ukraine «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Цільовою аудиторією проекту є викладачі вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, а також представники громадських організацій Житомир і Житомирська область віком від 25 до 35 років.

Загалом заплановано проведення 3-х навчальних тренінгових модулів. А після цього проведення першого Житомирського регіонального дебатного турніру. Учасники тренінгових модулів готуватимуть свої команди для участі у дебатному турнірі (вікова категорія учасників турніру 16-22 роки).

Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн анкету. Заявки приймаються до 25 квітня 2017 року (включно).

Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгового модулю, а для іногородніх учасників буде забезпечено проживання у готелі та компенсовано витрати на проїзд.

За детальною інформацією щодо участі у проекті звертайтеся до Молодіжної громадської організації «Сучасний Формат»:

(0412) 46-10-86, (096) 627-78-52, контактна особа – Марина Хайнак.

Нагадаємо, що у Житомирі протягом трьох днів, з 31 березня по 2 квітня, відбувався перший тренінговий модуль «3-D школи: дебати, дискусія, діалог».