Третій, заключний, модуль тренінгового навчального курсу «3Д школи: дебати, дискусія, діалог» відбувся  22-23 вересня 2017 року у Житомирі. Даний модуль було присвячено темі – «дискусія».

Вчителі, викладачі та громадські діячі практикувалися у застосуванні різноманітних інструментів ведення дискусії. Учасники брали активну участь у активностях та практичних вправах, які пропонували тренери, а саме: гаряче крісло, радар, акваріум, шапки де Боно, дерево рішень та інше.

Тренінг проводили тренери з багаторічним досвідом із Товариства Лева (м. Львів) – Оксана Чабан та Ігор Бущак.

Після завершення третього тренінгового модулю усі учасники отримали сертифікати про проходження навчального курсу та отримали посібник «Молодіжна тріада демократії: дебати, дискусія, діалог»,  призначений для роботи із молоддю у напрямку розвитку критичного мислення молодого покоління, заохочення молоді до процесів прийняття рішень тощо.

Навчальний курс здійснювався Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат»  в рамках проекту DVV International in Ukraine «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Захід проводився в Житомирському підрозділі “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Нагадуємо, що в рамках навчального курсу «3Д школи: дебати, дискусія, діалог» було попередньо проведено два тренінгових модулі на тему: «дебати» та «діалог».