Успішна діяльність громадської організації прямо пропорційно залежить від особистої ефективності її лідера та членів команди.

Над “прокачуванням” професійних та особистісних навичок і вмінь працювали керівники та представники 13 громадських організації із 3 областей України під час тренінгу із особистої ефективності, який організувала команда НУО “Сучасний Формат”.

Комунікація, ефективна самопрезентація, успішні переговори, тайм менеджмент, стресостійкість та подолання професійного вигорання – на ці теми був направлений фокус лідерів та представників організацій громадянського суспільства, які є учасницями проєкту “Голоси громад”, який здійснюється за підтримки National Endowment for Democracy.

“Організація “Сучасний Формат” зібрала представників громадських організацій Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей з метою посилення ефективності саме лідерів та керівників цих організацій. Впродовж двох днів ми працюємо з представниками громдських організацій над тим, щоб вони уміли презентувати себе й дати їм змогу бути впевненішими в собі”, – підкреслила виконавча директорка НУО “Сучасний Формат” Жанна Соловйова.

*Команда НУО “Сучасний Формат” згадує приємні спогади із тренінгу, який відбувся 16-17 квітня у Житомирі. 

Організатори тренінгу*: НУО “Сучасний Формат” у співпраці з ВОПО “Джерело надії” та ГО “Подільська правова ліга” в рамках проєкту “Голоси Громад – розвиток потенціалу організації громадянського суспільства в малих громадах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).