Неурядова організація “Сучасний Формат” оголошує тендер на пошук провайдера (експерта) для проведення поглибленого тренінгу із адвокації та розробки адвокаційної стратегії діяльності Неурядової організації “Сучасний Формат” на 2022-2024 рр.

Тендер проводиться в межах програми “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що впроваджується ІСАР “Єднання”.

Довідкова інформація:

НУО “Сучасний Формат” здійснює діяльність з березня 2007 року. Місія НУО “Сучасний Формат” – зробити життя у Житомирі та інших громадах  комфортнішим, безпечнішим та справедливішим.

Відповідно до Стратегічного плану діяльності НУО “Сучасний Формат” на 2020-2022рр. (затверджений 11.02.2019 р.) однією зі стратегічних цілей є розвиток адміністративних послуг через здійснення адвокаційної діяльності.

Команда НУО “Сучасний Формат” має успішний досвід участі у всеукраїнській адвокаційній кампанії “Вільна від тютюнового диму Україна” (з 2014 р.) щодо заборони паління в кафе, барах та ресторанах. У 2019 році представники НУО “Сучасний Формат” долучилися до роботи над розробкою Статуту Житомирської міської ОТГ, в т.ч. організували публічний адвокаційний захід “Статуту бути!”.

НУО “Сучасний Формат” має потребу розробити окремий документ, який буде визначати адвокаційний напрямок діяльності організації.

Завдання для провайдера: 

  1. Провести поглиблений тренінг із адвокації для команди НУО “Сучасний Формат” (7-10 осіб) щодо практичної розробки та реалізації адвокаційних кампаній;
  2. Розробити дієву та практичну у використанні адвокаційну стратегію НУО “Сучасний Формат” на період до 2024 р. Стратегія має включати: загальні засади, адвокаційні інструменти, які НУО “Сучасний Формат” може використовувати в своїй роботі, враховуючи потенціал членів команди, адвокаційні підходи та організаційні заходи адвокаційної діяльності.
  3. Розробити інструмент, що буде використовуватись для аналізу адвокаційної кампанії при її ініціації, а саме: план (паспорт) адвокаційної кампанії.

Для участі у тендері провайдер має надати наступні документи:

  • Резюме з описом досвіду роботи у сфері проведення стратегічних сесій та розробки стратегічних планів;
  • Приблизну програму стратегічної сесії  (надсилаючи програму запропонуйте свій варіант по тривалості тренінгу відповідно до того, що тренінг буде для 7-10 осіб);
  • Комерційну пропозицію (вартість послуг включає всі витрати постачальника на проїзд, проживання та ін.);
  • Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг (буде додатковою перевагою);
  • Контакти;
  • Посилання на аккаунт провайдера на сайті www.cd-platform.org.

Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути верифіковані (не просто зареєстровані, а верифіковані) на www.cd-platform.org!

Місце надання послуг – місто Житомир.

Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері: 17 січня 2022 р.

Максимальна сума тендеру (грн): 20 000,00 грн. (Двадцять тисяч грн. 00 коп.)

Пропозиції та документи надсилайте на електронну адресу: mgo.sformat@gmail.com із темою листа: “Участь у тендері”.

Контактна особа: Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”, тел.: +38(0412)46-10-86, +38(097)294-37-53, e-mail: mgo.sformat@gmail.com