Неурядова організація “Сучасний Формат” оголошує тендер на пошук провайдера (експерта/експертки) на надання послуг із розробки Політики моніторингу і оцінки програмної діяльності  Неурядової організації “Сучасний Формат”.

Тендер проводиться в межах програми “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що впроваджується ІСАР “Єднання”.

Завдання для провайдера буде розробити політику моніторингу і оцінки діяльності НУО “Сучасний Формат” на період 2022-2026 рр. (далі  – Документ):

  • провести 2-3 консультації консультації з командою НУО “Сучасний Формат” в онлайн форматі (Zoom) для розробки політики моніторингу та оцінки програмної діяльності Організації;
  • запропонувати методологію проведення моніторингу і оцінки програмної діяльності Організації, підготувати чорновий варіант Документу для погодження командою НУО “Сучасний Формат” та його подальша фіналізація.

Документ має бути розроблений в тісній взаємодії із командою НУО «Сучасний Формат» у період з 01 по 30 квітня 2022 року.

Для участі у тендері провайдер має надати наступні документи:

  • Резюме з описом досвіду роботи у сфері, що окреслена тендером;
  • Комерційну пропозицію;
  • Посилання на відгуки, рекомендації про надавача послуг (буде додатковою перевагою);
  • Реєстраційні документи фізичної особи – підприємця або юридичної особи та реквізити розрахункового рахунку;
  • Посилання на аккаунт провайдера на сайті www.cd-platform.org.

Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути верифіковані (не просто зареєстровані, а верифіковані) на cd-platform.org!

Місце надання послуг – місто Житомир/ онлайн.

Кінцевий термін подачі документів: 17 січня 2022 р. (включно). 

Максимальна сума тендеру (грн): 2 000,00 грн. (Дві тисячі грн. 00 коп.).

Пропозиції та документи надсилайте на електронну адресу: mgo.sformat@gmail.com із темою листа: “Участь у тендері”.

Контактна особа: Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО “Сучасний Формат”, тел.: +38(0412)46-10-86, +38(097)294-37-53, e-mail: mgo.sformat@gmail.com