Термін подачі тендерних пропозицій: 10 червня  2019р.
Адреса: НУО “Сучасний Формат”, Майдан Перемоги 10, м. Житомир, Україна/  mgo.sformat@gmail.com

Опис:

Громадська організація «Неурядова організація «Сучасний Формат» оголошує тендер на вибір постачальника з дизайну та виготовлення конструкції і рекламного матеріалу (інформаційних вуличних стендів) для інформаційного супроводу проекту «Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування» в 11 ОТГ Житомирської області.

Терміни виконання замовлення: червень 2019р.

Кількість інформаційних стендів: 22 шт.

Технічні характеристики:

  • Індивідуально розроблена металева конструкція за зовнішніми ознаками схожа на “штендер”. Виготовлена з металевого профілю товщиною не менше 30 мм. Окрашена за замовчуванням в сірий колір, але за потреби та узгодження із замовником колір металевої конструкції може бути змінений.
  • За функціональністю конструкція має бути призначена для розміщення інформації з двох сторін на інформаційному стенді, який виготовляється додатково і вже входить в ціну конструкції з можливістю підсвітки з обох сторін.
  • Розмір інформаційних матеріалів – 841х1189 мм.

Схема конструкції:

До участі в тендері запрошуються компанії, фізичні особи-підприємці, які мають відповідні кведи на виконання відповідних робіт. Виконання робіт має передбачати подання фінансових документів, що включатимуть копії підтверджуючих документів за понесені витрати. 

Зацікавлених осіб/організацій просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  • лист-звернення на участь у тендері;
  • реєстраційні документи;
  • умови співпраці із зазначеною вартістю послу відповідно до технічного завдання.

Цінова пропозиція має подаватись у гривнях.

Кінцевий термін подання вищезазначених документів на участь у тендері в електронному вигляді – 10 червня 2019 р., 18:00 на e-mail: mgo.sformat@gmail.com (в темі листа вкажіть назву компанії та “Тендер виготовлення інформаційних стендів”).

*Тендер проводитися в рамках проекту «Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування», що здійснюється за фінансової підтримки GIZ.