Запрошуємо подати заявку на проведення соціологічного дослідження (опитування) мешканців Житомирської міської об’єднаної територіальної громади (далі – «Житомирської міської ОТГ») в рамках проекту «Житомир – безпечна громада».

Будь ласка, користуйтесь формою в Додатку №2 тендерного документу у підготовці Вашої пропозиції. Заявки мають бути подані до 23:59 четверга, 9 квітня 2020 на електронну адресу НУО «Сучасний Формат»: mgo.sformat@gmail.com.

При підготовці Пропозиції Ви несете відповідальність за те, щоб вона надійшла за вищевказаною адресою не пізніше встановленого терміну. Пропозиції, отримані НУО «Сучасний Формат» після встановленого терміну подачі, незалежно від причини, розглядатися не будуть. Якщо Ви відправляєте свої Пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі .pdf і в них відсутні віруси або пошкоджені файли.

До участі у тендері запрошуються дослідницькі організації/агенції, які мають ресурси для проведення кількісних досліджень: можуть запропонувати та обґрунтувати методологію побудови вибірки, збору та обробки даних згідно завдань дослідження.

Соціологічне дослідження проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми розвитку ООН в Україні в рамках реалізації адвокаційної кампанії «Житомир – безпечна громада».

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: до 9.04.2020 р.

Результати розгляду тендерних пропозицій стануть відомі: 15.04.2020 р.

Контакти:

Прохання надсилати пропозиції на e-mail: mgo.sformat@gmail.com, вказуючи у темі листа: «Пропозиція на тендер Житомир – безпечна громада».

Контактна особа – Жанна Соловйова, виконавча директорка НУО «Сучасний Формат»,

Мобільний телефон: +38 (097) 294-37-53

Додаток 1 – Технічне завдання

Додаток 2 – Структура тендерної пропозиції