“Хочеш іти швидко – іди один, хочеш іти далеко – йди разом!”

Освіта – вища економічна.  2004-2008 рр. – аспірантка Європейського Університету (м. Київ); кафедра економіки, спеціальність − економіка підприємств.

Поточна діяльність:

з 2007 р. − голова правління та виконавчий директор Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Сучасний Формат».

з 2012 р. – голова правління Благодійної організації «Фонд громади Житомира».

Громадська діяльність є невід’ємною частиною мого життя. За роки роботи разом із командою однодумців ми реалізували понад 30 соціально значимих проектів та програм у Житомирі.

Навчання:

2012 р. – випускниця програми «Відповідальне лідерство» АСПЕН-Україна (6-ий випуск) та з 2014 р. член Асоціації випускників АСПЕН-Україна.

Закінчила у 2013 році Українську Школу Політичних Студій та є членом Асоціації випускників УШПС.

2014 р. – учасниця програми стажування з розвитку професійних здібностей Professional Fellows Program (адмінструється Американськими Радами в Україні (стажування проходило у Чікаго, штат Іллінойс); навчання в Відкритій Школі Економіки (м. Київ); стажування в рамках програми «Молодь змінить Україну» Фонду Богдана Гаврилишина (країна стажування – Норвегія).

У 2014 році стала сертифікованим тренером за програмою навчання з прав людини Ради Європи (Human Rights Education (ToTHRE), Budapest, Hungary).

Сертифікований тренер за програмою Civil Society. Dialog for a Progress (2015 р.).

Вересень, 2015 р. –  навчання за програмою «Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?» (навчальна поїздка до Свєнтокшистського воєводства за підтримки ПАУСІ).