Учасники “другої хвилі” проєкту “Голоси громад” з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей зустрілися на тренінгу “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”, який відбувся 21-22 жовтня 2021 року. Участь у заході взяли 17 учасників із 8 організацій громадянського суспільства.

“Участь у проєкті “Голоси громад” – це унікальна можливість для молодих громадських організацій. Під час тренінгу “Триколісний велосипед” ми зрозуміли, що кожна  громадська організація має мати певну структуру, і порівняти її з велосипедом це була класна ідея.  Дякую громадській організації “Сучасний Формат” за можливість бути учасником цієї події. ”, – ділиться своїми враженнями Галина Присяжнюк, керівник ГО “Активні громадяни в демократичному суспільстві”.

 

 

Важливий елемент проєкту “Голоси громади” – це мережування громадських організацій. В даному випадку ми бачимо консолідацію роботи Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей. Тут на заході ми маємо можливість обмінятися кращими практиками, проговорити ті сучасні виклики на які відповідає кожна із присутніх організацій, а також чітко зрозуміти покроковий формат вирішення тих чи інших питань. Зрозуміти яким чином ми можемо стати більш сталішими, яким чином ми можемо краще розуміти потреби і відповідати на них в своїй громаді. ”, – підкреслив Владислав Гребенюк, голова правління ГО “Молодь за краще майбутнє”

 

Проєкт “Голоси громад” здійснюється Неурядовою організацією “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).

P.S. Нагадаємо, що авторський тренінг “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації” було розроблено НУО “Сучасний Формат” за підтримки ІСАР “Єднання” та USAID Ukraine.