Що таке “м’які навички”, які існують інструменти ефективної комунікації, як фільтри та бар’єри сприйняття стають причиною стереотипів та дискримінації? На ці та інші питання спробуємо знайти відповідь під час онлайн-семінару “Soft skills як елемент саморозвитку”.

Коли? 30 квітня о 14:00.
Тривалість 1,5 години.

 

Онлайн-семінар спрямований на підвищення обізнаності серед молоді віком 13-18 років щодо розвитку й вдосконалення гнучких навичок.

До участі запрошується молодь з 7 цільових громад Житомирської області, де діють робочі групі із громадської безпеки та соціальної згуртованості, а саме: Житомирської міської ОТГ, Баранівської міської ОТГ, Новоград-Волинської міської ОТГ, Новоборівської селищної ОТГ, Червоненської селищної ОТГ, Семенівської сільської ОТГ та  Високівської сільської ОТГ.

Спікерка — Наталія Радушинська, адвокатка, членкиня асоціації жінок-юристок “Юрфем”, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області, заступниця директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Для участі у семінарі необхідно заповнити АНКЕТУ. Усі зареєстровані учасники отримають запрошення із посиланням на онлайн семінар.  Участь у заході – безкоштовна.

Проєкт «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» реалізовує НУО “Сучасний Формат” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.