Запрошуємо представників громадських організацій та благодійних фондів (організацій) із різних куточків України стати учасниками Школи Фандрейзерів, яка відбудеться 11-12 лютого 2022 р. у Житомирі. Під час навчання у Школі Фандрейзерів її учасники отримають знання, навички та вміння від практиків щодо:

  • використання різних інструментів фандрейзингу для втілення громадських ініціатив та проєктів;
  • взаємодії із донорами, спонсорами, меценатами, філантропами в частині залучення ресурсів на громадські ініціативи;
  • розробки фандрайзингового плану;
  • підготовки проєктних заявок на участь у грантових конкурсах.

Організатор заходу* – Неурядова організація “Сучасний Формат” за підтримки ІСАР “Єднання”, яка надається у межах “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства”, що фінансується  завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Заявки на участь у Школі Фандрейзерів приймаються до “03” лютого 2022 року (включно). Для участі необхідно заповнити Анкету-заявку

Програму заходу буде надіслано на електронну пошту зареєстрованим та відібраним учасникам.

Участь у Школі Фандрейзерів безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та проїзд іногородніх учасників.

У разі запитань звертайтеся до Вікторії Кузьменко, менеджерки проєктів НУО “Сучасний Формат”, тел.роб.: (0412) 46-10-86,  тел.моб.: +38 (099) 771-37-35,  e-mail:mgo.sformat@gmail.com


* Зміст заходу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.