Сьогодні, 23.02.2022 р., підписали першу грантову угоду із ΔᎥмГᎥдностᎥ на втілення їхнього проєкту соціальної інклюзії “Від ідеї до дій”. Проєкт направлений на молодь із інтелектуальною та фізичною (комплексною) інвалідністю з міста Житомира та Житомирської області.

В ході проєкту передбачається передача досвіду та методик в проведенні навчальних соціально-інклюзивних курсів для людей з інвалідністю для представників із територіальних громад Житомирської області, які мають намір поліпшити або розвивати подібну роботу в своїх громадах.

Грант надається в рамках проєкту “Голоси громад – розвиток потенціалу місцевих організацій громадянського суспільства”, що виконується НУО “Сучасний Формат” за підтримки National Endowment for Democracy.

Нагадаємо, що 05.01.2022 р. було НУО “Сучасний Формат” було оголошено конкурс грантів “ГОЛОСИ ГРОМАД” для організацій громадянського суспільства з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

На участь у грантовому конкурсі з 05 до 31 січня 2022 року надійшло 36 заявок від організацій громадянського суспільства із Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.