Мета фестивалю – популяризація екологічної культури у громаді, підвищення обізнаності та рівня екологічної свідомості жителів громади щодо належного поводження із твердими побутовими відходами.

В рамках екологічного фестивалю «Житомир ЕкоФест», відбувся ранковий плоггінг, під час забігу, в якому взяли участь 25 житомирян (дистанція – 2 км), було зібрано 100 кілограмів сміття.

У другій половині дня розпочався еко квест для учнів старших класів різних шкіл Житомира, 11 команд по 4 учасника в кожній. На учасників квесту чекало 7 інтерактивних локацій, якими координували 16 волонтерів.

Під час проходження завдань екологічного квесту, підлітки опановували основні принципи правильного використання твердих побутових відходів та їх утилізації, дізнавалися, як зменшити шкідливий вплив пластику на навколишнє середовище, вчилися очищати грунт і воду.

В еко містечку «Житомир ЕкоФест» гості фестивалю мали змогу відвідати екологічні майстер-класи та ярмарок-виставку. Протягом всього дня «Zhytomyr EcoFest» відвідало понад тисячу гостей.

Під час всього заходу, житомиряни мали змогу інвестувати час не тільки у своє здоров’я та гарний настрій, але й зробили чистішим навколишнє середовище у нашій громаді.

Організатор егологічного фестивалю “Житомир ЕкоФест” – НУО “Сучасний Формат” у співпраці із партнерами та спонсорами: «Kromberh End Shubert», авторське кафе «SU&BU», ТОВ «ЖИТОМИРСЬКИЙ КАРТОННИЙ КОМБІНАТ», магазин кондитерських виробів «Лучано», Грант міського голови.

Фото та відео проєкту