Більше тисячі людей відвідали фестиваль uCRAZYans, який 6 жовтня 2018 року відбувся у Житомирі. Упродовж дня понад десятки громадських організацій, благодійних фондів та громадських ініціатив в інтерактивній формі розповідали відвідувачам фестивального містечка про свою діяльність та нові можливості розвитку.

uCRAZYans покликаний об’єднати навколо себе небайдужих житомирян, чиї проекти та ідеї спрямовані на покращення життя в громаді.

Йога, зумба, crazy-фітнес допомагали учасникам та гостям поповнити енергетичний баланс та зарядитися приємними емоціями.

У містечку громадських організацій для відвідувачів підготували різні зони активностей. Це майстер-класи з малювання на еко-сумках, зі стрільби з луку, з мануальної та психосоматичної терапії, з журналістики, акторської майстерності та відеозйомки, виставка домашніх тварин, кіно-вікторина, інтерактивні ігри «Ми за культуру мовлення», «Перевір рівень свого IQ», «Інтерактивні блуканини», «Рожеві окуляри», «Чарівна парасолька», танцювальні батли, а також створення насіннєвої бомби та висадження її у «uCRAZY-конструкцію».

Фестиваль uCRAZYans відзначився першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь Nordic Walking 2018», участь в яких взяли більше 100 учасників з України, Чехії та Польщі. Подія навіть потрапила до реєстру «Книги рекордів України» як перші змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі за участі дітей.

Також на фестивалі працював лекторій. Спікери торкалися найрізноманітніших тем, які стосувалися волонтерства, правової обізнаності, особистої ефективності та мотивації, розвитку критичного мислення в епоху фейків.

Неповторної атмосфери фестивалю додали виступи ансамблю центру танцю «Аванте» і гурту «Зерно».

Фестиваль реалізовано в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Фото та відео проєкту