Ви також можете стати учасником проєкту Стати учасником проєкту

НУО “Сучасний Формат” запрошує керівників та членів організацій громадянського суспільства до участі у тренінгу: “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”. 

В основі тренінгу – міжнародні підходи і практики демократичного врядування, а також 14-ти річний успішний досвід діяльності організації «Сучасний Формат».

Ви отримаєте практичні знання, навички та поради від досвідчених фахівців щодо налагодження механізмів належного врядування та посилення потенціалів, які забезпечать стійкість в роботі вашої організації.

Заявки на участь у тренінгу приймаються від групи громадських організацій, благодійних організацій та благодійних фондів, або ж індивідуальні – від команди однієї організації громадянського суспільства.

Щоб замовити тренінг “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”  – заповніть АНКЕТУ-заявку на нашому сайті або ж шукайте нас на платформі Маркетплейс.

Дата і місце проведення тренінгу будуть узгоджені та повідомлені додатково.

 

—-

Тренінг розроблено командою НУО «Сучасний Формат» за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

*Зміст цього матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Стати учасником проєкту

Вас може зацікавити

25 Лютого 2021
Згадаємо як це було: Авторський тренінговий модуль “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”

Впродовж двох днів із учасниками працювала тренерська команда НУО «Сучасний Формат»: Жанна Соловйова – виконавча директорка, Інна Перегуда – фінансова директорка та Вікторія Кузьменко – менеджерка проєктів.

23 Лютого 2021
Права на керування триколісним велосипедом стійкості в діяльності НУО отримали громадські діячі з 8 областей України

Учасники тренінгу з'їхалися з Житомирської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Рівненської та Чернігівської областей. Загалом участь у тренінгу взяла 21 особа, з яких: 6 чоловіків та 15 жінок. 

03 Лютого 2021
“Сучасний Формат” запрошує громадських діячів отримати навички їзди на триколісному велосипеді стійкості в діяльності НУО

До участі у дводенному авторському тренінговому модулі "Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації" запрошуємо представників громадських організацій із різних областей України, який відбудеться 19-20 лютого 2021 р. у м. Житомирі.