Починаючи з 2009 року НУО «Сучасний Формат» щороку проводить у Житомирі Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Docudays UA  це найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні.

Покази фільмів Мандрівного фестивалю в Житомирі традиційно відбуваються наприкінці осені у кінотеатрі «Україна», а також школах та вищих навчальних закладах, книгарнях, бібліотеках і кав’ярнях.

За понад 10 років фестиваль полюбився житомирянам, щороку фестиваль відвідують тисячі глядачів.

Важливою складовою кінопоказів є тематичні дискусії, під час яких глядачі та глядачки мають нагоду поспілкуватися із запрошеними експертами, аналізувати порушену в ньому проблему та шукати оптимальні шляхи її вирішення на локальному та державному рівнях.

Мета Мандрівного фестивалю
Сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Мандрівний фестиваль створює можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином організатори сприяють розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Крім того Мандрывний Docudays сприяє популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

 

 

 

Фото та відео проєкту