working
Діючий з:
14 Березня 2021
Приймаємо заявки на участь у тренінгу “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”

Заявки на участь у тренінгу приймаються від групи громадських організацій, благодійних організацій та благодійних фондів, або ж індивідуальні – від команди однієї організації громадянського суспільства.

working
Діючий з:
08 Червня 2023
Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

working
Діючий з:
01 Березня 2018
#ФорматХаб #СучаснийХаб

З 2018 року НУО “Сучасний Формат” працює як регіональний хаб громадянського суспільства у Житомирській області, входить до Мережі хабів України та є співзасновником Громадської спілки “Мережа хабів України”. 

working
Діючий з:
01 Травня 2020
Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства в малих громадах

Посилення інституційної та організаційної спроможності організацій громадянського суспільства в малих громадах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

working
Діючий з:
29 Квітня 2020
«Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області»

До проєкту долучені такі громади: Баранівська міська ОТГ, Високівська сільська ОТГ, Житомирська міська ОТГ, Новоборівська селищна ОТГ, Новоград-Волинська міська ОТГ, Семенівська сільська ОТГ та Червоненська селищна ОТГ.

working
Діючий з:
26 Лютого 2018
Формат Хаб

У 2018 році НУО «Сучасний Формат» стала регіональним хабом громадянського суспільства в Житомирській області та увійшла до Мережі хабів України.

working
Діючий з:
01 Листопада 2017
Програма “Служба Старших Експертів”

Запрошуємо підприємства, установи та організації Житомирської та інших областей України подавати заявки на залучення німецької експертної підтримки