working
Діючий з:
14 Березня 2021
Приймаємо заявки на участь у тренінгу “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”

Заявки на участь у тренінгу приймаються від групи громадських організацій, благодійних організацій та благодійних фондів, або ж індивідуальні – від команди однієї організації громадянського суспільства.

working
Діючий з:
22 Травня 2023
Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.

working
Діючий з:
01 Березня 2018
#ФорматХаб #СучаснийХаб

З 2018 року НУО “Сучасний Формат” працює як регіональний хаб громадянського суспільства у Житомирській області, входить до Мережі хабів України та є співзасновником Громадської спілки “Мережа хабів України”. 

completed
Завершений з:
20 Травня 2020
Громадські ініціативи молодіжних працівників у Волинській, Дніпропетровській та Київській областях

Понад 577 тис грн на реалізацію своїх проєктів отримали випускники курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» із трьох регіонів України.

completed
Завершений з:
10 Жовтня 2020
Житомир ЕкоФест

Мета фестивалю – популяризація екологічної культури у громаді, підвищення обізнаності та рівня екологічної свідомості жителів громади щодо належного поводження із твердими побутовими відходами.

working
Діючий з:
01 Травня 2020
Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства в малих громадах

Посилення інституційної та організаційної спроможності організацій громадянського суспільства в малих громадах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

working
Діючий з:
29 Квітня 2020
«Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області»

До проєкту долучені такі громади: Баранівська міська ОТГ, Високівська сільська ОТГ, Житомирська міська ОТГ, Новоборівська селищна ОТГ, Новоград-Волинська міська ОТГ, Семенівська сільська ОТГ та Червоненська селищна ОТГ.

completed
Завершений з:
10 Липня 2019
Програма малих стипендій із вивчення англійської мови Access

Поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності та розвинути лідерські навички мають можливість учасники дворічної Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Access.

working
Діючий з:
26 Лютого 2018
Формат Хаб

У 2018 році НУО «Сучасний Формат» стала регіональним хабом громадянського суспільства в Житомирській області та увійшла до Мережі хабів України.

working
Діючий з:
01 Листопада 2017
Програма “Служба Старших Експертів”

Запрошуємо підприємства, установи та організації Житомирської та інших областей України подавати заявки на залучення німецької експертної підтримки

completed
Завершений з:
10 Травня 2018
Молодіжний регіональний дебатний турнір

Більше 30 студентів та учнів з Житомира та області взяли участь у другому Житомирському регіональному молодіжному  дебатному турнірі, який відбувся 10 травня 2018 року у Житомирі.

completed
Завершений з:
26 Жовтня 2019
Мандрівний кінофестиваль Docudays UA

Традиційно наприкінці осені Житомир приймає Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.