Команда МГО “Сучасний Формат”, головного територіального управління юстиції у Житомирській області та молоді юристи зустрілися на “чайній церемонії” у чайовні “Дон Пуер” 05 червня 2018 року. 

Цьогоріч координаційна рада молодих юристів, що діє при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, відсвяткувала свій перший 10-ти річний ювілей. Правопросвітницька діяльність населення, професійний та особистісний розвиток молодих юристів – ключові сфери діяльності коордради молодих юристів.

На зустріч завітали керівники коордради молодих юристів у різні періоди її роботи. В ході заходу у кожного була змога поділитися своїми досягненнями, дізнатися про досягнення та результатами діяльності коордради за 10-ть років роботи, познайомитися ближче, та головне – подумати про можливі напрямки діяльності коордради у майбутньому, посилити її потенціал, залучивши до роботи колишніх “резидентів” ради.

Зустріч пройшла за нашою сучасноформатівською традицією дуже душевно.

Організатор турніру: Житомирський регіональний хаб із розвитку організацій громадянського суспільства – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії, а також у співпраці із Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області (проект «Я МАЮ ПРАВО!»).