Спеціалісти 15-ти інтернатних закладів Житомирської області пройшли практичне навчання із проектного та фінансового менеджменту.

Захід відбувся у п’ятницю, 23 березня 2018 року, у центрі “Вікно в Америку” (Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича).

Ініціатори та організатори тренінгу: Департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації у співпраці із Житомирською обласною молодіжною громадською організацією “Сучасний Формат” (регіональний хаб із розвитку ОГС, що створений за підтримки ПРООН в Україні).

 

Тренінг проводили тренерки-практики проектного та фінансового менеджменту МГО “Сучасний Формат”: Жанна Соловйова – голова правління організації та Інна Перегуда – фінансова директорка організації.

Основний акцент тренерки зробили на практичному спрямуванні заходу. Учасниці та учасники тренінгу розробили чотири демо-проекти, які в подальшому можуть бути подані на грантове фінансування. Важливо, що для тренінгу було підібрано актуальний грантовий конкурс, який цілком і повністю відповідає напрямкам діяльності інтернатних установ.

 

“Буде ідеально, якщо усі 15-ть інтернатних закладів Житомирської області подадуть свої проектні заявки на запропонований нами грантовий конкурс. Якщо ж на виході на грантовий конкурс буде подано декілька проектів – це вже буде свідченням успішного проведення нашого заходу. Хоча нам би дуже хотілося, аби учасники/ці наших тренінгів отримали грантове фінансування на свої проекти”, – ділиться враженням Інна Перегуда, фінансова директорка МГО “Сучасний Формат”.

Впродовж наступних декількох тижнів учасники(ці) заходу мають змогу отримати супровід у розробці власних проектних заявок.

Усі учасники та учасниці тренінгу отримали сертифікати про успішне проходження навчання із проектного та фінансового менеджменту.