Про особливості оренди земельних паїв та інструменти впливу на орендарів з позиції орендодавців розповів під час семінару “Впорядкування документів щодо оформлення паю та передачі паїв в оренду” Руслан Король, директор агрофірми, залучений експерт Адвокатського бюро Сергія Хоменка. 

Семінар відбувся 10 лютого 2021 року на базі Житомирської центральної міської бібліотеки імені В. Земляка. Участь у заході взяли 13 осіб – учасники Університету людей третього віку, що діє на базі бібліотеки. 

“Важливо, щоб у кожного із вас було розуміння, строк оренди згідно закону оформляється від 7 до 49 роки, орендна плата на земельні паї встановлюється індивідуально і ви маєте змогу вести перемовини із орендарем на цю тему. Орендна плата може бути встановлена від 3% до 12% від оціночної вартості землі,і запам’ятайте що ви є господарем своєї землі тому ваші правила в рамках закону”, –  наголосив під час семінару Руслан Король.

Нагадаємо, що НУО “Сучасний Формат” у співпраці із Адвокатським бюро Сергія Хоменка попередньо провели онлайн та оффлайн семінари на тему алгоритму вступу в спадщину.  

Наступний семінар відбудеться 17 лютого 2021 року на тему: “Соціальний захист людей поважного віку”, спікер – Сергій Хоменко, адвокат, директор Адвокатського бюро Сергія Хоменка. 

Захід проводиться НУО “Сучасний Формат” в рамках грантового проєкту «Захист майнових прав людей поважного віку», що реалізується ГО «Суспільство і право» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/ Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine.