Про запити надання публічної інформації, оскарження звільнення людей поважного віку без підстави, оформлення пільгових пенсій, відрахування працюючим пенсіонерам на ці та інші питання відповів на семінарі «Соціальний захист людей поважного віку», очільник адвокатського бюро Сергія Хоменка, адвокат – Сергій Хоменко.

У заході взяли участь 18 учасників Університету людей третього віку 17 лютого 2021 року.

«Для працюючих пенсіонерів будь-який цивільний правовий договір, який укладається має бути в обох сторін. Твердження роботодавця, що вам цей договір непотрібний абсолютно безпідставне. Такий договір має реєструватися у податковій службі й роботодавець виступає податковим агентом, тобто він сплачує цей внесок», – виділив Сергій Хоменко.

У разі виникнення питань чи необхідності надання більш детальної інформації з адвокатських послуг всі учасники семінару мають безкоштовну консультацію у Адвокатському бюро Сергія Хоменка.

 Захід проводиться НУО “Сучасний Формат” в рамках грантового проєкту «Захист майнових прав людей поважного віку», що реалізується ГО «Суспільство і право» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні/ Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine.