НУО “Сучасний Формат” запрошує керівників та членів організацій громадянського суспільства до участі у тренінгу: “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”. 

В основі тренінгу – міжнародні підходи і практики демократичного врядування, а також 14-ти річний успішний досвід діяльності організації «Сучасний Формат».

Ви отримаєте практичні знання, навички та поради від досвідчених фахівців щодо налагодження механізмів належного врядування та посилення потенціалів, які забезпечать стійкість в роботі вашої організації.   

Заявки на участь у тренінгу приймаються від групи громадських організацій, благодійних організацій та благодійних фондів, або ж індивідуальні – від команди однієї організації громадянського суспільства.

Щоб замовити тренінг “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”  – заповніть АНКЕТУ-заявку на нашому сайті або ж шукайте нас на платформі Маркетплейс.

Дата і місце проведення тренінгу будуть узгоджені та повідомлені додатково.

 

—-

Тренінг розроблено командою НУО «Сучасний Формат» за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

*Зміст цього матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.