У рамках проекту «Поводження з відходами в громадах: від інформування до роздільного сортування», НУО «Сучасний Формат» організовує еко-візити для представників бізнесу, керівників освітніх закладів та комунальних підприємств, а також еко-активістів які зацікавлені розвивати культуру поводження з відходами і прагнуть впроваджувати нові стандарти.

До участі запрошуються представники 11 ОТГ Житомирської обл.: Білокоровицька, Брусилівська, Городницька, Ємільчинська, Корнинська, Лугинська, Любарська, Овруцька, Олевська, Ушомирська, Червоненська.

Учасники кожного еко-туру відвідають такі 2 підприємства:
завод «Кромберг енд Шуберт» у Житомирі, багатотисячний колектив якого сортує понад 90% відходів для відправки на повторну переробку
розсадник «Корнеліс» у селі Двірець, де підприємці з Нідерландів на 30-ти гектарах землі вирощують декоративні кущі і дерева, продають їх в Україні та експортують до ЄС.

Під час візиту на учасників очікує екскурсія, спілкування з представниками підприємств, які детально розкажуть про свої успіхи у поводженні з відходами та облаштування зелених зон у громадах.

Дати еко-візитів (можна обрати одну із запропонованих дат):

23.07.2019 (дедлайн реєстрації 22 липня 12:00)

або 07.08.2019 (дедлайн реєстрації 6 серпня 12:00)

Організатори забезпечують харчування та перевезення учасників у межах еко-туру.

Звертаємо Вашу увагу, що транспортні витрати учасникам не відшкодовуються.

Для участі в еко-турі необхідно заповнити форму:

https://forms.gle/Lpkqz2pQkFfsg8bK8

Відео з попереднього еко-туру можна переглянути тут: