Як освітленість вулиць, обмеження швидкості руху транспорту в місті, вуличні камери відеоспостереження або лежачі поліцейські впливають на рівень безпеки громадян?

На ці та інші теми спілкувалися учасники онлайн-семінару «Безпека у громаді: інструменти, які працюють», що відбувся за ініціативи НУО “Сучасний Формат” 30 березня 2021 року.

У заході взяли участь 12 представників з Житомирської, Семенівської, Новоград-Волинської та Високівської ОТГ.

Учасникам семінару про реальні приклади впровадження різноманітних безпекових інструментів і те, як вони допомагають знизити рівень злочинності/аварійності та зберегти людські життя – розповів Роман Кравчук, член комісії із безпеки дорожнього руху Житомирської міської ради.

“Для створення безпечних громад є ряд ефективних інструментів, один з яких системи відеоспостереження. Вони виконують в першу чергу превентивну функцію та дисциплінують як потенційних правопорушників, так і самих жителів”, – підкреслив Роман Кравчук, керівник ТОВ “Камера.ЮА”.

Онлайн-семінар відбувся в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області», який реалізовує НУО “Сучасний Формат” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів.