Як вступити в спадщину та  що робити, якщо заповіт не був складений та що таке черговість спадкування?  Якщо вся власність яка набута за життя залишається і нерідко виникають такі випадки коли людина не ладить зі своїми найближчими родичами та не бажає щоб все майно переходило їм але хотів би щоб майно дісталось певній особі чи особам. На сьогодні така можливість прямо передбачена в чинному цивільному законодавстві України.

Запрошуємо мешканців Пулинської ОТГ взяти участь у безкоштовному семінарі-практикумі на тему: «Що необхідно знати спадкоємцям? Черговість спадкування, процедура отримання та особливості прийняття спадщини».

Участь у заході – безкоштовна.

Семінар-практикум відбудеться 3 березня 2020 року (вівторок) у приміщенні Пулинської селищної ради. Початок об 11:00. Реєстрація учасників розпочинається о 10:45.

Перелік питань, які будуть розглядатися на заході:

  • особливості прийняття спадщини щодо нерухомого майна;
  • хто має право на спадкування;
  • черговість спадкування за визначенням Цивільного кодексу України, процедура отримання спадщини;
  • відсутність заповіту або визнання його недійсним;
  • неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом;
  • неохоплення заповітом усієї спадщини спадкування.   

Олег Горай, приватний нотаріус, голова Житомирської обласної організації Союзу юристів України проведе консультацію та відповість на запитання присутніх.

Організатори заходу: Неурядова організація «Сучасний Формат» у співпраці із Житомирською обласною організацією Союзу юристів України, Пулинською селищною радою.

Захід проводиться в рамках проєкту «Підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через використання внутрішнього потенціалу громад», що здійснюється за підтримки ПРООН в Україні.