Рік 2018-ий в Україні оголошений роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» (відповідно до Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017).

МГО «Сучасний формат», як партнер Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, приєднується  до проведення просвітницьких заходів з різними категоріями громадян щодо формування у них правової культури та правової свідомості, сприяння у підвищенні рівня знань та їх поінформованості щодо реалізації та захисту своїх прав.

Згідно з документом, Міністерство юстиції повинно розробити та затвердити план заходів з реалізації зазначеного проекту. А також здійснювати разом з Координаційним центром з надання правової допомоги комплексу комунікаційних заходів щодо інформованості населення з питань прав людини. Прийняття розпорядження забезпечить реалізацію конституційних прав громадян знати свої права та обов’язки; проведення правоосвітніх заходів; дозволить консолідувати зусилля та поєднати цілі державних органів, приватних та громадських інституцій у напрямі утвердження й забезпечення прав і свобод людини, що є головним обов’язком держави. Крім того, це сприятиме формування правової культури та правової свідомості у суспільстві.