Посол США в Україні Бріджит Брінк та голова місії USAID Україна Джеймс Хоуп завітали в офіс НУО “Сучасний Формат” під час візиту в Житомир.
Високоповажні гості поспілкувалися з командою організації та вимушеними переселенцями, які переїхали в Житомир із охоплених війною регіонів.
Про важливість підтримки громадського сектору під час війни наголосила виконавча директорка НУО “Сучасний Формат” Жанна Соловйова, яка нині перебуває у Німеччині на конференції “Посилення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства”.
“Зараз роль організацій громадянського суспільства в Україні набула особливої актуальності. Наша команда активно допомагає постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам, об’єднує навколо себе волонтерів, партнерів та друзів. Дякую Isar Ednannia та USAID за посилення стійкості роботи організацій громадянського суспільства в Україні. Завдяки вашій підтримці ми маємо змогу допомагати іншим, посилювати власну спроможність та розвиватися”, — підкреслила Жанна Соловйова.
Бріджит Брінк зазначила, що Сполучені Штати були вражені мужністю, виявленою українським народом, і зокрема громадянським суспільством.
«Я знаю, що такі організації громадянського суспільства, як «Сучасний формат», були рушійною силою з перших днів війни, рятуючи життя, надаючи гуманітарну допомогу, медичну підтримку та житло для ВПО по всій країні та навіть підтримуючи українську армію.
Ми надихаємося вашою хоробрістю та вашою відданістю виконанню своєї місії, незважаючи на особисті ризики, з якими кожен із вас стикається щодня.
Ваша робота на підтримку інших організацій громадянського суспільства, мешканців ваших громад і тисяч переселенців, які мігрували із зон конфлікту до Житомира з 2014 року, а також для українських збройних сил, є життєво важливою та надихаючою.
Я пишаюся тим, що USAID через нашого довгострокового партнера «Єднання» підтримує такі організації, як ваша. Ми прагнемо продовжувати допомагати громадянському суспільству розширювати його охоплення, нарощувати потенціал і продовжувати зусилля на підтримку України та її громадян як під час війни, так і під час відновлення України після вашої перемоги», — сказала Бріджит Брінк.