Запрошуємо громадські організації, благодійні організації та фонди (далі – організації) до участі у проєкті із посилення організаційного потенціалу “Голоси громад – зміцнення спроможності громадських організацій в умовах війни” (далі – проєкт “Голоси громад”). 

Географія конкурсу: вся Україна (крім окупованих територій).

Проєкт “Голоси громад” здійснюється Неурядовою організацією “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).

 

Організації, відібрані до участі у проєкті “Голоси громад”, матимуть змогу:

  1. отримати менторську та консультаційну підтримку щодо розробки та впровадження операційних планів із відновлення і розвитку діяльності організацій в умовах війни;
  2. посилити фінансову та технічну спроможність місцевих громадських організацій у реалізації громадських ініціатив  (в т.ч. через грантову підтримку).
  3. розвинути професійні компетенції серед представників місцевих громадських організацій з наступних тем: кризове управління, проєктний менеджмент, операційне планування, фандрейзинг та ін.

До участі в конкурсі запрошуються організації, які відповідають наступним критеріям:

  • зареєстрована громадська організація (із кодом неприбутковості 0032 та/або 0036);
  • досвід діяльності організації від 1 року; 
  • наявність команди (принаймні 3 особи);
  • висока вмотивованість взяти участь у проєкті.

Для участі у проєкті потрібно заповнити онлайн анкету-заявку (https://forms.gle/vpPi13r9K5yeb6pD9).

Заявки приймаються до 20 січня 2023 року.

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проєкту Вікторії Кузьменко, +38 (099)771-37-35, vikikuzmenko94@gmail.com